Wersje językowe
Zapachy na lato
Zapachy na lato

Zapachy na lato

Jak wybrać zapach na lato? Niezależnie czy to zapach damski czy zapach męski, powinien on być delikatny i świeży. W Perfumerii Naina oferujemy perfumy męskie oraz damskie w różnych nutach zapachowych: kwiatowa, świeża, słodka, cytrusowa, aromatyczna, wodna, skórzana, intensywna, szyprowa, drzewna, przyprawowa, delikatna, korzenna, ambrowa.

Przy wybieraniu perfum na lato najlepiej użyć perfum z grupy nut kwiatowych, świeżych, cytrusowych, wodnych lub delikatnych. Pamiętajmy jednak o tym, żeby używać zapachów, które nam najbardziej odpowiadają! Kilka przykładowych kompozycji zapachów damskich i męskich na lato znajdziecie niżej! 

czytaj całość »
Zapachy wieczorowe
Zapachy wieczorowe

Jak wybrać zapach na wieczorowe wyjścia? 

Początkowo, aby móc określić jaki wybrać zapach na wieczorowe wyjście, musimy je określić, czy jest to wyjście służbowe, na randkę czy chociażby ze znajomymi na przysłowiowe "miasto". Perfumy są nieodłącznym elementem naszego wyglądu, dlatego też należy pamiętać o tym, aby nie tylko ładnie wyglądać, ale też pachnieć. Mamy kilka wskazówek i mieszanek zapachów, które zdecydowanie ułatwią Państwu wybór zapachu damskiego lub zapachu męskiego. Musimy na samym początku dodać, że zapach nie może być zbyt mocny, natomiast musi być go czuć już na samym początku, aby w każdym wypadku oczarować osoby trzecie i zdecydowanie pokazać, że jest się obecnym. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium